Aktuálne
 

 

KOMPLETNÝ KATALÓG REGISTRAĆNÝCH POKLADNÍC NA STIAHNUTIE - POZRIEŤ

 

Ponúkame cloudové služby na virtuálnych serveroch v datacentre

Umiestnenie SW MKSOFT, SW POHODA, prípadne iných SW,

zálohovanie dat a iné služby


Uvedenie registračnej pokladne do prevádzky - 48 € s DPH 

Inštalácia fiškálnej tlačiarne a uvedenie do prevádzky - 72 € s DPH
Rýchle kontakty

Liďák - Beňo

Koceľova 9
821 09 Bratislava

Tel: 02 / 55424101, 50248285,
50248265
Mobil: 0905 253700
www.pokladne-lidak.sk
 
IČO: 34854398
IČ DPH: SK1020194736
 
Otváracia doba:
Po - Pia: 8.00 - 16.00

tomenu

Nájdete u nás široký sortiment pre registračné pokladne:

Registračné pokladne EURO

Registračné pokladne Euro 50

Pokladne Euro - 50 TE Cash sú ideálným riešením pre podnikateľov, ktorý sú povinní evidovať tržby za úhrady faktúr v hotovosti. Výhodné riešenie je aj pre malé obchodné prevádzky a prevádzky služieb, ktoré ponúkajú do 10 položiek tovarov alebo služieb.

Pokladňa Euro - 50 TE Mini je určená hlavne pre menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Najväčšie využitie nájde hlavne pri mobilnom predaji, na trhoviskách, stánkovom predaji, parkoviskách, požičovniach, malých občerstveniach a bufetoch, ale aj v kaderníctvach, holičstvách, skrášľovacích štúdiách, fitnes centrách a podobne. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

Registračná pokladňa Euro 100

Pokladňa Euro - 100 T - Fiškálna
Je určená hlavne pre obchody s oblečením, malé potraviny, drogérie, pultové prevádzky, malé reštaurácie, bary, kaviarne, butiky a pod.
 
 
Sú určené hlavne pre obchody s oblečením, malé potraviny, drogérie, pultové prevádzky, malé reštaurácie, bary, kaviarne, butiky a pod.
 
Určené hlavne pre ambulantný predaj, malé samoobslužné predajne, trhoviská, predajne textilu, drogérie, pultové prevádzky, bary, kaviarne, cukrárne, novinové stánky, kozmetické salóny a pod.
 
Registračné pokladne Euro 1000
 
 
Je určená hlavne pre samoobslužné predajne, stredne veľké supermarkety, drogérie, bary, kaviarne, cukrárne a pod.
 
Pokladňa Euro-2500TX je ideálnym riešením pre reštaurácie, bary, kaviarne, cukrárne, predajne mäsa, zeleniny a pod.
 
 
DATECS DP 50 je určená hlavne pre menšie prevádzky ako napr. mobilný predaj, novinové stánky, parkoviská, požičovne, kadernictvá, holičstvá, malé kaviarne a obchodíky, fitness centrá a pod.
DATECS MP 55 je určená hlavne pre menšie prevádzky ako napr. mobilný predaj, novinové stánky, parkoviská, požičovne, kadernictvá, holičstvá, malé kaviarne a obchodíky.
 
 
QUORION CR 18 -f iškálna registračná pokladňa s akumulátorom Quorion CR-21 nemeckej výroby, ponúka široké spektrum programovaťeľných funkcií..
QUORION QMP 2000 Rad pokladní qmp CR (Quorion Multi-Purpose Cash Register) je určená pre náročných zákazníkov. Pokladňu možno pomocou stoviek konfigurovateľných parametrov naprogramovať ako pre použitie v malom obchode, tak ako súčasť pokladničné siete obchodu, a samozrejme rovnako dobre ako reštauračné či hotelovú pokladňu. Výkonný pomocník do obchodu, reštaurácie, bistra.
 
tomenu